IDS Savunma kampüsler, topluluklar, endüstriyel ve askeri pazarlar için güvenilir acil durum uyarı ve duyuru sistemleri tasarlar, üretir ve kurar. 1981 yılında Massachusetts’te akustik danışmanlık firması olarak kurulan ATI ve ATM sesli iletişiminde dünya pazarının lideri, ilk sistemini 1948’de devreye sokmuş Frequentis markalarının çözüm ortağıdır.

Güvenilir…Özgün…Etkin…

IDS Savunma, sektördeki en güvenilir, uygun maliyetli ve kompakt sistem tasarımlarını sunmaktadır. Müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilen sistemleri tasarlama ve kurma hedefi ile çalışan yetenekli tasarımcılar, mühendisler ve teknisyenlerden oluşan dinamik bir ekibe sahiptir.

Yüksek performanslı ürünleri, kolejler, üniversiteler, topluluklar, limanlar, rafineriler, nükleer enerji santralleri, askeri üsler ve diğer ulusal güvenlik birimleri tarafından, faaliyetlerinin güvenliğini ve etkinliğini korumak amacıyla, tercih edilmektedir.

IDS Savunma, aşağıdaki ürünler dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesinde değerini ve dayanıklılığını kanıtlamıştır:

Kamu ve belediye kullanımı için Geniş Dış Alan Uyarı ve Kamu Alarm Sistemleri Endüstriyel uygulamalar için tesis güvenlik sistemleri
Askeri Üsler İçin Dev Ses Sistemler